جمعه, ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
هشتمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کشور با حضور 1500 نفر از اعضای جامعه کیفیت در سوم بهمن ماه سال جاری برگزار شد        قابل توجه شرکت کنندگان محترم : هرگونه درخواست واریز وجه و ارسال اطلاعات از طریق  پیام کوتاه و ایمیل بدون تماس مستقیم از دبیرخانه و سایت رسمی ، غیرواقعی و جعلی  میباشد.         لطفا در صورت نیاز جهت دریافت فایل های جشنواره از نرم افزارهای سایت استفاده فرمایید.              پیام های کیفیت: باور به کیفیت اعتقاد به کرامت انسان در سازمان است.    کیفیت تبلور اعتقاد به مجموعه خلقت است.          انسان با کیفیت سازمان ها را به تعالی و سرآمدی می رساند.
 
تاریخ  
جمعه, ۱۳۹۹-۰۵-۱۷ ۱۴:۲۰
Today :
Friday, 2020-08-07 14:20
جستجو در سایت  

کلیدواژه :

دریافت نرم افزارهای مورد نیاز  
مدل و معیارهای ارزیابی
Print Friendly and PDF
مدل ارزيابي:
ارزيابي تلاشگران کيفيت کشور از طريق تعيين ميزان اثر گذاري آنان در 7 محور مرتيط با امر کيفيت و 10 گروه مختلف زير خواهد بود. در اين مدل، ميزان اثرگذاري تلاشگران از طريق جمع آوري اطلاعات و بررسي کارشناسي توسط يک هيئت داوري و همين طور از طريق نظرسنجي از اعضاي جامعه کيفيت در محورهاي 7 گانه اندازه گيري ميشود. محورهاي 7 گانه با يکديگر در تعاملند.
معيارهاي ارزيابي:
1ـ تلاش در ارتقاء آگاهي عمومي و تخصصي و فرهنگ سازي کيفيت، مشارکت در برنامه هاي رسانه اي، پنلها و نشست ها، برگزاري مسابقات و فعاليتهاي حرفه اي در راستاي ارتقاء سطح دانش عمومي، طراحي دوره ها و کارگاهها و توسعه و پيشبرد اينگونه فعاليتها، آماده سازي سمينارها و کنفرانس ها، نقش دراستاندارسازي کيفيت و مشارکتهايملي.
2ـ خلاقيت و نوآوري و عرضه شيوه ها و روشهاي جديد و توسعه دانش کيفيت، ارائه ديدگاهها و نظريه هاي جديد راه کارهاي علمي اثر بخش، طراحي و توسعه روشها و سيستمهاي موفق در زمينه هاي گوناگون مديريتي، طراحي و برقراري سيستمهاي ارزيابي، روان سازي فنون کيفيت و ايجاد تغيير و تحول سازماني در راستاي تعالي سازمانها.
3ـ همکاري در آموزش و ارتقاء سطح مهارتهاي جامعه حرفه اي کيفيت، مشارکت در ارائه دوره هاي کاربردي کيفيت، نقش در دوره هاي دانشگاهي مرتبط، همکاري در پژوهشکده هاي توسعه و استانداردها و تحقيقات کيفيت، همياري در تاسيس مراکز آموزش علوم کيفيت، فعاليت و همکاري با تشکلهاي تخصصي و مشارکت در فعاليتهاي حرفه اي
4ـ مشارکت سازماني در زمينه هايي از صنايع و خدمات در راستاي کاربرد کيفيت، نقش در هدايت سازمانهاي توليدي و خدماتي به پيشبرد کيفيت، ارائه راه کارهاي ارزنده و ايجاد ارزش افزائي براي سازمانها، هدايت اجرائي فکرهاي توسعه و پيشرفت کيفيت، تلاش در جهت استقرار برنامه هاي کيفيت در کارخانجات توليدي و توسعه آزمايشگاهها، مشارکت در استانداردسازي محصولات و خدمات، اجراء يا هدايت برنامه هاي بهبود و اثر بخشي اجراي اين برنامهها در ارتقاء سازمانها و بطور کلي ميزان اثرگذاري در ارتقاء محصولات و خدمات سازمان.
5ـ حمايت از موازين حرفه اي و نيازهاي منابع انساني در بخشهائي از جامعه کيفيت، مشارکت در تدوين ضوابط و آئين نامه هاي اخلاقي و حرفه اي، نقش ارتقاء جايگاه جامعه کيفيت و جلب نظر کارکنان و طرفهاي ذينفع در عملکردها و اثرگذاري خدمات حرفه اي.
6ـ فعاليت هاي علمي در راستاي توسعه کاربردي اصول و مباني يا فنون کيفيت تهيه کتب و مقالات، سخنرانيها و هدايت بحث ها، پژوهش در کيفيت، عضويت گروههاي تحقيقاتي و مطالعات کاربردي و زمينه سازي استقرار طرحهاي کاربردي نوين.
7ـ مشارکت در فعاليتهاي بين المللي مرتبط با کيفيت شرکت در اجلاسيه ها، کنفرانس ها و سمينارهاي بين المللي مرتبط با کيفيت و ارائه مقاله و مطرح کردن نام جمهوري اسلامي ايران در خارج از کشور.
 
تندیس تلاشگران کیفیت
پوسترجشنواره
پیوندها

آمار سایت
  • افراد آنلاین : ۴
  • بازديدهای امروز : ۳۰
  • کل بازدیدها : ۱۳۶۶۵۸
  • IP شما : 172.31.1.100
تاریخ های مهم
تاریخ ثبت نام اولیه تا 
تاریخ ثبت نام قطعی تا
تاریخ ارسال مدارک تا   
تاریخ شروع ارزیابی 
تاریخ پایان ارزیابی       
زمان برگزاری جشنواره
1398/10/30
1398/7/30
1398/8/30
1398/9/30
1398/10/20
1398/11/3
دبیرخانه جشنواره
دبیرخانه دائمی: تهران- خیابان فلسطین جنوبی- بعد از تقاطع بزرگمهر- بن بست جم- پلاک2- واحد 15
تلفن تماس: 66481545(021) فکس: 66481545(021) 
وب سایت: www.iranfqm.ir
پست الکترونیکی: iranfqm1@gmail.com
محل برگزاری جشنواره
معرفی جشنواره
اين جشواره رهيافت سنجيده اي براي شناسائي، معرفي و قدرداني از خادمان، تلاشگران، اساتيد، پژوهشگران و نوآوران برتر کيفيت در سطح کشور مي باشد. جشنواره تجليل از تلاشگران کيفيت کشور در چارچوب اين آئين نامه همه ساله برگزار مي شود.

طراحی و توسعه توسط آکو