چهارشنبه, ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
ششمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور با حضور حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و 1100 نفر از اعضای جامعه کیفیت در دی ماه سال جاری برگزار شد.           باشگاه تلاشگران کیفیت کشور همزمان با برگزاری ششمین دوره جشنواره شروع به کار کرد.            قابل توجه شرکت کنندگان محترم : هرگونه درخواست واریز وجه و ارسال اطلاعات از طریق  پیام کوتاه و ایمیل بدون تماس مستقیم از دبیرخانه و سایت رسمی ، غیرواقعی و جعلی  میباشد.         لطفا در صورت نیاز جهت دریافت فایل های جشنواره از نرم افزارهای سایت استفاده فرمایید.              پیام های کیفیت: باور به کیفیت اعتقاد به کرامت انسان در سازمان است.    کیفیت تبلور اعتقاد به مجموعه خلقت است.          انسان با کیفیت سازمان ها را به تعالی و سرآمدی می رساند.
 
تاریخ  
چهارشنبه, ۱۳۹۸-۰۵-۳۰ ۲۳:۰۵
Today :
Wednesday, 2019-08-21 23:05
جستجو در سایت  

کلیدواژه :

دریافت نرم افزارهای مورد نیاز  
مدل و معیارهای ارزیابی
Print Friendly and PDF
مدل ارزيابي:
ارزيابي تلاشگران کيفيت کشور از طريق تعيين ميزان اثر گذاري آنان در 7 محور مرتيط با امر کيفيت و 10 گروه مختلف زير خواهد بود. در اين مدل، ميزان اثرگذاري تلاشگران از طريق جمع آوري اطلاعات و بررسي کارشناسي توسط يک هيئت داوري و همين طور از طريق نظرسنجي از اعضاي جامعه کيفيت در محورهاي 7 گانه اندازه گيري ميشود. محورهاي 7 گانه با يکديگر در تعاملند.
معيارهاي ارزيابي:
1ـ تلاش در ارتقاء آگاهي عمومي و تخصصي و فرهنگ سازي کيفيت، مشارکت در برنامه هاي رسانه اي، پنلها و نشست ها، برگزاري مسابقات و فعاليتهاي حرفه اي در راستاي ارتقاء سطح دانش عمومي، طراحي دوره ها و کارگاهها و توسعه و پيشبرد اينگونه فعاليتها، آماده سازي سمينارها و کنفرانس ها، نقش دراستاندارسازي کيفيت و مشارکتهايملي.
2ـ خلاقيت و نوآوري و عرضه شيوه ها و روشهاي جديد و توسعه دانش کيفيت، ارائه ديدگاهها و نظريه هاي جديد راه کارهاي علمي اثر بخش، طراحي و توسعه روشها و سيستمهاي موفق در زمينه هاي گوناگون مديريتي، طراحي و برقراري سيستمهاي ارزيابي، روان سازي فنون کيفيت و ايجاد تغيير و تحول سازماني در راستاي تعالي سازمانها.
3ـ همکاري در آموزش و ارتقاء سطح مهارتهاي جامعه حرفه اي کيفيت، مشارکت در ارائه دوره هاي کاربردي کيفيت، نقش در دوره هاي دانشگاهي مرتبط، همکاري در پژوهشکده هاي توسعه و استانداردها و تحقيقات کيفيت، همياري در تاسيس مراکز آموزش علوم کيفيت، فعاليت و همکاري با تشکلهاي تخصصي و مشارکت در فعاليتهاي حرفه اي
4ـ مشارکت سازماني در زمينه هايي از صنايع و خدمات در راستاي کاربرد کيفيت، نقش در هدايت سازمانهاي توليدي و خدماتي به پيشبرد کيفيت، ارائه راه کارهاي ارزنده و ايجاد ارزش افزائي براي سازمانها، هدايت اجرائي فکرهاي توسعه و پيشرفت کيفيت، تلاش در جهت استقرار برنامه هاي کيفيت در کارخانجات توليدي و توسعه آزمايشگاهها، مشارکت در استانداردسازي محصولات و خدمات، اجراء يا هدايت برنامه هاي بهبود و اثر بخشي اجراي اين برنامهها در ارتقاء سازمانها و بطور کلي ميزان اثرگذاري در ارتقاء محصولات و خدمات سازمان.
5ـ حمايت از موازين حرفه اي و نيازهاي منابع انساني در بخشهائي از جامعه کيفيت، مشارکت در تدوين ضوابط و آئين نامه هاي اخلاقي و حرفه اي، نقش ارتقاء جايگاه جامعه کيفيت و جلب نظر کارکنان و طرفهاي ذينفع در عملکردها و اثرگذاري خدمات حرفه اي.
6ـ فعاليت هاي علمي در راستاي توسعه کاربردي اصول و مباني يا فنون کيفيت تهيه کتب و مقالات، سخنرانيها و هدايت بحث ها، پژوهش در کيفيت، عضويت گروههاي تحقيقاتي و مطالعات کاربردي و زمينه سازي استقرار طرحهاي کاربردي نوين.
7ـ مشارکت در فعاليتهاي بين المللي مرتبط با کيفيت شرکت در اجلاسيه ها، کنفرانس ها و سمينارهاي بين المللي مرتبط با کيفيت و ارائه مقاله و مطرح کردن نام جمهوري اسلامي ايران در خارج از کشور.
 
تندیس تلاشگران کیفیت
پوسترجشنواره
پیوندها

آمار سایت
  • افراد آنلاین : ۳
  • بازديدهای امروز : ۵۴
  • کل بازدیدها : ۱۴۴۶۹۹
  • IP شما : 34.238.194.166
تاریخ های مهم
تاریخ ثبت نام اولیه تا 
تاریخ ثبت نام قطعی تا
تاریخ ارسال مدارک تا   
تاریخ شروع ارزیابی 
تاریخ پایان ارزیابی       
زمان برگزاری جشنواره
1395/10/30
1396/7/30
1396/8/30
1396/9/30
1396/10/30
1396/12/3
دبیرخانه جشنواره
دبیرخانه دائمی: تهران- خیابان فلسطین جنوبی- بعد از تقاطع بزرگمهر- بن بست جم- پلاک2- واحد 15
تلفن تماس: 66481545(021) فکس: 66481545(021) 
وب سایت: www.iranfqm.ir
پست الکترونیکی: iranfqm1@gmail.com
محل برگزاری جشنواره
معرفی جشنواره
اين جشواره رهيافت سنجيده اي براي شناسائي، معرفي و قدرداني از خادمان، تلاشگران، اساتيد، پژوهشگران و نوآوران برتر کيفيت در سطح کشور مي باشد. جشنواره تجليل از تلاشگران کيفيت کشور در چارچوب اين آئين نامه همه ساله برگزار مي شود.

طراحی و توسعه توسط آکو