چهارشنبه, ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
ششمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور با حضور حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و 1100 نفر از اعضای جامعه کیفیت در دی ماه سال جاری برگزار شد.           باشگاه تلاشگران کیفیت کشور همزمان با برگزاری ششمین دوره جشنواره شروع به کار کرد.            قابل توجه شرکت کنندگان محترم : هرگونه درخواست واریز وجه و ارسال اطلاعات از طریق  پیام کوتاه و ایمیل بدون تماس مستقیم از دبیرخانه و سایت رسمی ، غیرواقعی و جعلی  میباشد.         لطفا در صورت نیاز جهت دریافت فایل های جشنواره از نرم افزارهای سایت استفاده فرمایید.              پیام های کیفیت: باور به کیفیت اعتقاد به کرامت انسان در سازمان است.    کیفیت تبلور اعتقاد به مجموعه خلقت است.          انسان با کیفیت سازمان ها را به تعالی و سرآمدی می رساند.
 
تاریخ  
چهارشنبه, ۱۳۹۸-۰۵-۳۰ ۲۲:۱۸
Today :
Wednesday, 2019-08-21 22:18
ویدیو آنلاین  
جستجو در سایت  

کلیدواژه :

دریافت نرم افزارهای مورد نیاز  
رادیو ایران
تعداد بازدید : ۱۷۰۴
رادیو ایران
موسسه رشد مدیریت کیفیت و توسعه، سرآمدی برای ایرانیان کشور محسوب می شود که با مشارکت و همراهی موسسات و مراکزات بسیاری از جمله اتاق بازرگانی صنایع و معادن کشور، انجمن صنایع خانگی و گاز سوز ایران، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران، خانه صنعت و معدن، کنفدراسیون صنعت ایران ، شبکه مشاوران مهندسی و مدیریت ایران، مدیریت کیفیت کشور و انجمن مدیریت کیفیت کشور و سازمان گسترش و راهسازی صنایع کشور با هدف پاسداشت و تجلیل از مدیران ارشد، کارشناسان و متخصصان در عرصه ارتقاء و کیفیت فعالیت چشمگیری داشتند. در همین رابطه برنامه روزنه با دکتر ریاحی دبیر جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفی کشور درباره این جشنواره و اهداف آن گفت و گویی داشته است. دکتر ریاحی دبیر جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفی کشور درباره این جشنواره توضیح داد: جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفی کشور توسط تعدادی از سازمان های دولتی، غیر دولتی و تشکل های تخصصی از حدود 4 سال پیش در کشور شروع به کار کرد. وی افزود: این جشنواره هدف اصلی خود را شناسایی و معرفی نخبگان کشور در حوزه های مختلف مانند علوم پایه، صنعت، خدمات، هنر، موسیقی و سینما قرار داد که خوشبختانه در دوره اول تعدادی از بزرگان کشور در حوزه های صنعت، معدن، خدمات و کشاورزی و حوزه آموزش عالی معرفی شدند و در دوره دوم در سال گذشته افتخار داشتیم با حضور 700 نفر از میهمانان ارجمند در صدا و سیما از 37 تراشگر ارجمند کشور تقدیر شد. دکتر ریاحی تاکید کرد: سعی ما بر این است تا این جشنواره تنها اختصاص به یک گروه صنعتی، و یا یک گروه شغلی خاص نباشد، به همین دلیل در 10 گروه خدماتی، تولیدی، صنعتی و هنر افراد مورد تجزیه قرار می گیرند و سطوح جشنواره نیز در سطح مدیران ارشد، کیفیت، کارشناسان، مدرسان و استادان می باشند.
تاریخ : چهارشنبه , ۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ۱۷:۱۰
تندیس تلاشگران کیفیت
پوسترجشنواره
برگزارکننده
با مشارکتپیوندها

آمار سایت
  • افراد آنلاین : ۴
  • بازديدهای امروز : ۴۵
  • کل بازدیدها : ۱۴۴۶۹۶
  • IP شما : 34.238.194.166
تاریخ های مهم
تاریخ ثبت نام اولیه تا 
تاریخ ثبت نام قطعی تا
تاریخ ارسال مدارک تا   
تاریخ شروع ارزیابی 
تاریخ پایان ارزیابی       
زمان برگزاری جشنواره
1395/10/30
1396/7/30
1396/8/30
1396/9/30
1396/10/30
1396/12/3
دبیرخانه جشنواره
دبیرخانه دائمی: تهران- خیابان فلسطین جنوبی- بعد از تقاطع بزرگمهر- بن بست جم- پلاک2- واحد 15
تلفن تماس: 66481545(021) فکس: 66481545(021) 
وب سایت: www.iranfqm.ir
پست الکترونیکی: iranfqm1@gmail.com
محل برگزاری جشنواره
معرفی جشنواره
اين جشواره رهيافت سنجيده اي براي شناسائي، معرفي و قدرداني از خادمان، تلاشگران، اساتيد، پژوهشگران و نوآوران برتر کيفيت در سطح کشور مي باشد. جشنواره تجليل از تلاشگران کيفيت کشور در چارچوب اين آئين نامه همه ساله برگزار مي شود.

طراحی و توسعه توسط آکو