جمعه, ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
هشتمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کشور با حضور 1500 نفر از اعضای جامعه کیفیت در سوم بهمن ماه سال جاری برگزار شد        قابل توجه شرکت کنندگان محترم : هرگونه درخواست واریز وجه و ارسال اطلاعات از طریق  پیام کوتاه و ایمیل بدون تماس مستقیم از دبیرخانه و سایت رسمی ، غیرواقعی و جعلی  میباشد.         لطفا در صورت نیاز جهت دریافت فایل های جشنواره از نرم افزارهای سایت استفاده فرمایید.              پیام های کیفیت: باور به کیفیت اعتقاد به کرامت انسان در سازمان است.    کیفیت تبلور اعتقاد به مجموعه خلقت است.          انسان با کیفیت سازمان ها را به تعالی و سرآمدی می رساند.
 
تاریخ  
جمعه, ۱۳۹۹-۰۵-۱۷ ۱۳:۲۵
Today :
Friday, 2020-08-07 13:25
ویدیو آنلاین  
جستجو در سایت  

کلیدواژه :

دریافت نرم افزارهای مورد نیاز  
رادیو ایران
تعداد بازدید : ۱۸۱۵
رادیو ایران
موسسه رشد مدیریت کیفیت و توسعه، سرآمدی برای ایرانیان کشور محسوب می شود که با مشارکت و همراهی موسسات و مراکزات بسیاری از جمله اتاق بازرگانی صنایع و معادن کشور، انجمن صنایع خانگی و گاز سوز ایران، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران، خانه صنعت و معدن، کنفدراسیون صنعت ایران ، شبکه مشاوران مهندسی و مدیریت ایران، مدیریت کیفیت کشور و انجمن مدیریت کیفیت کشور و سازمان گسترش و راهسازی صنایع کشور با هدف پاسداشت و تجلیل از مدیران ارشد، کارشناسان و متخصصان در عرصه ارتقاء و کیفیت فعالیت چشمگیری داشتند. در همین رابطه برنامه روزنه با دکتر ریاحی دبیر جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفی کشور درباره این جشنواره و اهداف آن گفت و گویی داشته است. دکتر ریاحی دبیر جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفی کشور درباره این جشنواره توضیح داد: جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفی کشور توسط تعدادی از سازمان های دولتی، غیر دولتی و تشکل های تخصصی از حدود 4 سال پیش در کشور شروع به کار کرد. وی افزود: این جشنواره هدف اصلی خود را شناسایی و معرفی نخبگان کشور در حوزه های مختلف مانند علوم پایه، صنعت، خدمات، هنر، موسیقی و سینما قرار داد که خوشبختانه در دوره اول تعدادی از بزرگان کشور در حوزه های صنعت، معدن، خدمات و کشاورزی و حوزه آموزش عالی معرفی شدند و در دوره دوم در سال گذشته افتخار داشتیم با حضور 700 نفر از میهمانان ارجمند در صدا و سیما از 37 تراشگر ارجمند کشور تقدیر شد. دکتر ریاحی تاکید کرد: سعی ما بر این است تا این جشنواره تنها اختصاص به یک گروه صنعتی، و یا یک گروه شغلی خاص نباشد، به همین دلیل در 10 گروه خدماتی، تولیدی، صنعتی و هنر افراد مورد تجزیه قرار می گیرند و سطوح جشنواره نیز در سطح مدیران ارشد، کیفیت، کارشناسان، مدرسان و استادان می باشند.
تاریخ : چهارشنبه , ۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ۱۷:۱۰
تندیس تلاشگران کیفیت
پوسترجشنواره
برگزارکننده
با مشارکت
 
پیوندها

آمار سایت
  • افراد آنلاین : ۳
  • بازديدهای امروز : ۱۸
  • کل بازدیدها : ۱۳۶۶۵۴
  • IP شما : 172.31.1.100
تاریخ های مهم
تاریخ ثبت نام اولیه تا 
تاریخ ثبت نام قطعی تا
تاریخ ارسال مدارک تا   
تاریخ شروع ارزیابی 
تاریخ پایان ارزیابی       
زمان برگزاری جشنواره
1398/10/30
1398/7/30
1398/8/30
1398/9/30
1398/10/20
1398/11/3
دبیرخانه جشنواره
دبیرخانه دائمی: تهران- خیابان فلسطین جنوبی- بعد از تقاطع بزرگمهر- بن بست جم- پلاک2- واحد 15
تلفن تماس: 66481545(021) فکس: 66481545(021) 
وب سایت: www.iranfqm.ir
پست الکترونیکی: iranfqm1@gmail.com
محل برگزاری جشنواره
معرفی جشنواره
اين جشواره رهيافت سنجيده اي براي شناسائي، معرفي و قدرداني از خادمان، تلاشگران، اساتيد، پژوهشگران و نوآوران برتر کيفيت در سطح کشور مي باشد. جشنواره تجليل از تلاشگران کيفيت کشور در چارچوب اين آئين نامه همه ساله برگزار مي شود.

طراحی و توسعه توسط آکو