جمعه, ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
هشتمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کشور با حضور 1500 نفر از اعضای جامعه کیفیت در سوم بهمن ماه سال جاری برگزار شد        قابل توجه شرکت کنندگان محترم : هرگونه درخواست واریز وجه و ارسال اطلاعات از طریق  پیام کوتاه و ایمیل بدون تماس مستقیم از دبیرخانه و سایت رسمی ، غیرواقعی و جعلی  میباشد.         لطفا در صورت نیاز جهت دریافت فایل های جشنواره از نرم افزارهای سایت استفاده فرمایید.              پیام های کیفیت: باور به کیفیت اعتقاد به کرامت انسان در سازمان است.    کیفیت تبلور اعتقاد به مجموعه خلقت است.          انسان با کیفیت سازمان ها را به تعالی و سرآمدی می رساند.
 
تاریخ  
جمعه, ۱۳۹۹-۰۵-۱۷ ۱۴:۵۵
Today :
Friday, 2020-08-07 14:55
ویدیو آنلاین  
جستجو در سایت  

کلیدواژه :

دریافت نرم افزارهای مورد نیاز  
ایلنا
تعداد بازدید : ۱۷۴۲
بهروز ریاحی گفت: سومین جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور، با هدف قدردانی از خادمان کیفیت در حوزه‌های مختلف برای سومین سال برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا، دبیر سومین جشنواره تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور با اشاره به اینکه این جشنواره در اول دی ماه در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره با سخنرانی حجت الاسلام حسن ابوترابی فرد(نایب رییس مجلس شورای اسلامی) آغاز می‌شود و تعدادی از مسوولان بخش غیردولتی دراین مراسم سخنرانی خواهند کرد. وی با اعلام اینکه این مراسم با حضور ۷۰۰ نفر از کار‌شناسان، صاحبنظران و اساتید حوزه‌های کیفیت و سرآمدی برگزار می‌شود، گفت: دراین مراسم به ۴ چهره ماندگار کیفیت کشور در بخش‌های آموزش، هنرنگارگری، پزشکی و موسیقی تندیس زرین با همایل کیفیت، سیمین و بلورین کیفیت سال ۹۲ اهدا خواهد شد. علاوه بر این به برگزیدگان سطوح مختلف کیفیت، نشان و مدال کیفیت و لوح سپاس اهدا خواهد شد. ریاحی با یادآوری اینکه این جشنواره با هدف تجلیل از افراد تاثیرگذار در حوزه کیفیت در رشته‌های محتلف همه ساله در آذر و دی ماه برگزار می‌شود، گفت: معیارهایی همچون حیطه تحت سرپرستی، تالیفات، آثار پژوهشی، تدریس در دانشگاه، اختراع و نوآوری و عرضه محصولات با کیفیت که منشا آن خلاقیت فردی این افراد بوده، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. وی با یاآوری اینکه تاکنون در ایران در حوزه محصول و عملکرد سازمانی، جوایزی به سازمان‌ها تعلق گرفته است؛ گفت: در این جنشواره محور کیفیت انسان است و مدیر، کار‌شناس، مربی، مدرس، ممیز، ارزیاب، مشاور و راهبر، شش سطوح مختلفی هستند که افراد در این سطوح مورد ارزیابی داوران مستقل قرار گرفته‌اند. دبیر این جشنواره در مورد تفاوت این دوره جشنواره با دوره‌های قبلی گفت: در این دوره از جشنواره ویژگی‌های فنی، اجتماعی و شخصیتی افراد توسط جامعه کیفیت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. وی گفت: این افراد پس از اعلام رای به عنوان الگو در حوزه‌های مربوطه خود می‌توانند مورد توجه کاربران، کار‌شناسان و متخصصان قرار گیرند. ریاحی با اعلام اینکه در این جشنواره ۳ برگزیده نهایی تجربیات و یافته‌های خود را در سه دهه تجربه به آگاهی مخاطبان می‌رسانند؛ گفت: پیش‌بینی شده تجربیات گرانسنگ برگزیدگان نهایی به مدت ۶ ماه از طریق سایت اطلاع رسانی جشنواره در اختیار ۳۵۰۰ عضو جامعه کیفیت کشور قرار گیرد. وی افزود: همچنین در نظر گرفته شده برای اولین بار چهره‌های ماندگار کیفیت در کتابی با عنوان تلاشگران کیفیت کشور معرفی و در تیراژ ۲۰۰۰ جلد در سراسر کشور توزیع شود. دبیر سومین جشنواره تجلیل از تلاشگران کیفیت گفت: این جشنواره به دنبال آن است که با نگاهی حرفه‌ای به نقش و تاثیر انسان بر محصول نهایی، توجه دوباره برنامه ریزان را در حوزه کیفیت محصول، کالا یا خدمات به عنصر اصلی که‌‌ همان انسان است، معطوف کند.
تاریخ : چهارشنبه , ۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ۱۷:۲۵
تندیس تلاشگران کیفیت
پوسترجشنواره
برگزارکننده
با مشارکت
 
پیوندها

آمار سایت
  • افراد آنلاین : ۳
  • بازديدهای امروز : ۳۳
  • کل بازدیدها : ۱۳۶۶۵۹
  • IP شما : 172.31.1.100
تاریخ های مهم
تاریخ ثبت نام اولیه تا 
تاریخ ثبت نام قطعی تا
تاریخ ارسال مدارک تا   
تاریخ شروع ارزیابی 
تاریخ پایان ارزیابی       
زمان برگزاری جشنواره
1398/10/30
1398/7/30
1398/8/30
1398/9/30
1398/10/20
1398/11/3
دبیرخانه جشنواره
دبیرخانه دائمی: تهران- خیابان فلسطین جنوبی- بعد از تقاطع بزرگمهر- بن بست جم- پلاک2- واحد 15
تلفن تماس: 66481545(021) فکس: 66481545(021) 
وب سایت: www.iranfqm.ir
پست الکترونیکی: iranfqm1@gmail.com
محل برگزاری جشنواره
معرفی جشنواره
اين جشواره رهيافت سنجيده اي براي شناسائي، معرفي و قدرداني از خادمان، تلاشگران، اساتيد، پژوهشگران و نوآوران برتر کيفيت در سطح کشور مي باشد. جشنواره تجليل از تلاشگران کيفيت کشور در چارچوب اين آئين نامه همه ساله برگزار مي شود.

طراحی و توسعه توسط آکو